I když z velké části se věnuji hlavně optimalizaci webů, vytváření webových stránek je také mým oborem. Dělám weby na redakčním systému WordPress, protože splňuje veškeré požadavky, které klienti mají na moderní webové stránky.

Sami si můžete poté upravovat texty, přidávat fotky, videa, psát například články na blog, vše co vás napadne je ve WordPressu možné.

Celosvětově tento redakční systém používá více než 25% webů.

Pro vaše nové www stránky zařídím vše, od registrace domény, výběr vhodného webhostingu, vytvoření webu, převod na https a následné zaškolení. Protože časem, až budete chtít upravit text či přidat obrázek, nebudete muset platit za služby navíc, ale díky jednoduché administraci si vše můžete nastavit sami.

Tvorba www stránek, kde je samozřejmostí responsivní (mobilní) design pro bezproblémové prohlížení webů na mobilním telefonu či tabletu.

Mobil pro vyhledávání informací na internetu používá čím dál více lidí a proto je nutné, aby i Váš nový web byl připraven.

Podívejte se na několik ukázek webů, které jsem na tomto systému vytvořil a pokud máte také zájem o vytvoření stránek, kontaktujte mě.