Pár informací o mě jste se mohli dočíst na úvodní straně, ale zde bych se o sobě rozepsal více.

Již od dětství jsem se zajímal o počítače a jak jinak než hry 🙂 Protože jsem ročník 1977, asi chápete, že se jednalo hlavně o značky Didaktik Gama nebo Amiga. Až se zlevněním klasických PC s Windows a pomalým příchodem internetu jsem se začal zajímat o tuto celosvětovou síť.

Nejdřív jen o e-maily – první jsem si vytvořil v roce 1999 (rok kdy bylo založeno Centrum.cz) a později jsem začal pronikat do tvorby webových stránek.

No, tvorby, kdo si pamatuje jak weby před rokem 2000 vypadaly, asi také zavzpomíná s úsměvem.

Paradoxně ale co se funkčnosti týče, to byly webové stránky sice jednoduché, ale obsahovaly texty a informace, které jste hledali.

Vždy mě bavila auta, tak jsem pro kamarády vytvořil stránky ve Wordu a pak vylepšil ve WYSIWYG editoru MS Frontpage. Jednalo se web – fanklub Škoda.

To byl rok cca 2001. Od té doby jsem vytvořil více než 100 webů, většinu hlavně pro sebe, abych na na nich mohl testovat to, jak je lépe zviditelnit na internetu.

Například web Tuning-forum.org, který jsem vytvořil v roce 2004 (a po 8 letech prodal), byl po mnoho let díky tomu, že  jsem se neustále věnoval jeho propagaci, jedním z nejnavštěvovanějších v oboru.

Protože rád píšu a vytvářím foto návody, i z tohoto důvodu vznikl web o modelu Opel Astra G, kam také občas přispěji, i když tento model již nemám. Za 10 let existence se dostaly tyto Opel stránky mezi nejnavštěvovanější v České republice i na Slovensku.

Také jsem vytvořil nejúspěšnější forum o značce Hyundai, jehož majitelem již nejsem, ale stále se o něj starám.