Protože bych si nedovolil testoval seo úpravy na webech klientů, mám několik svých vlastních webů, kde jsem tvůrce, autor, admin, redaktor, správce sociálních sítí a mohu zde zkoušet veškerou SEO magii.

Původně jsem jich měl několik desítek, ale postupně toto číslo snižuji, protože není možné mít vlastních webových stránek tolik a starat se o všechny, pravidelně je aktualizovat a přidávat nový obsah.

Jak jste se mohli dočíst v sekci O mně, kromě aut mě baví i cestování a počítače, takže právě o těchto oborech mám internetové magazíny a díky pravidelné aktualizaci vidím jejich růst a mohu na nich dělat „pokusy“.

Autovýlet.cz

Web, který jsem založil v roce 2012, starám se o vše, od jeho vytvoření až po propagaci, psaní článků, fotografování i tvorbu videí. Internetové vyhledávače mají rády jak originální obsah, tak i multimedia, jako jsou fotografie a videa, takže toto vše se zde snažím přidávat a jak je vidět, nejen u pozic ve vyhledávání, tak  i u návštěvníků, kterých na web chodí skoro 50 000 za měsíc, to má také úspěch.

autovylet ga 2016

Nebylo ale v mých silách psát denně jeden článek, takže spolupracuji s externími autory. Mnou napsaných článků na cestovatelském portálu Autovýlet.cz je zde ale více než polovina, což je aktuálně více než 250. (Aktuálně v červnu 2017 má web již skoro 800 článků)

ČistéPC.cz

Původně pouze malý web, kam jsem psal rady a tipy pro známé, když se mě ptali jaký mají například použít antivirový program. Web je také v provozu od roku 2012, na blog píšu od minulého roku každý týden jeden článek (od roku 2017 publikuji již 3 články týdně) a právě zde jsem si ověřil, že blogování má smysl a doporučuji to i firmám, se kterými spolupracuji.

Díky pravidelně publikovaným článkům na blogu Čisté PC se zvýšila návštěvnost za červenec v porovnání s minulým rokem o více než 1100% !!!!!

Čisté PC ga 2016

Auto weby a diskusní fóra

Nesmím zapomenout ani na weby, které jsem založil téměř všechny před více než 10 lety v dobách, kdy o Facebooku ještě skoro nikdo nevěděl a majitelé aut řešili vše právě na diskusním fóru té konkrétní značky.