Kniha Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové je konečně doma

První českou knihu pro freelancery Na volné noze – Podnikejte jako profesionálové, kterou napsal Robert Vlach, jsem sháněl dlouho. Po téměř měsíci ji konečně mám.

Protože bydlím v Ústí nad Labem, rád chodím do knihkupectví Knihy Dobrovský, kde si vždy vyberu 🙂 A proto jsem doufal, že i právě tuto knížku od Roberta Vlacha zde také koupím, jakmile vyjde. Jenže ouha, i když má Ústí n.L. 100 000 obyvatel, dodnes se této pobočce v OC Forum, byť jediný výtisk, neobjevil.

kniha na volné noze Robert Vlach

E-shop

Někdo možná namítne, proč jsem si ji nekoupil na E-shopu – nejlépe na webu vydavatelství Melvil. Já mám raději, když si mohu knihu prolistovat, přivonět 🙂 a prostě si ji osahat, to vám žádný e-shop nenabídne.

Knihy Dobrovský v Ústí nad Labem

Skoro 2x týdně jsem se v Ústí připomínal, když už jí budou mít, ale stále informace, že ji objednají a bude za týden, ale toto se opakovalo celý měsíc a kniha nikde. Co je ale zarážející, že na jiných pobočkách ji mají i více než 5 výtisků / pobočka a není možné ji nechat poslat do pobočky jiné.

No nic, tak jsem začal pátrat v okolí, kam se vydám 😉

Knihy Dobrovský v Galerii Teplice

Teplice jsou odtud ani ne 20 km a jeden výtisk jsem v tamní pobočce objevil díky informaci na webu, tak jsme vyrazili s rodinou jedno sobotní odpoledne 🙂

Knihu jsem klasicky hledal v horních policích v kategorie sebevzdělávání a marketing ale ouha, nikde nic nebylo. A opravdu tato skoro 800 stránková kniha, skoro bych řekl, že tlustší než životopis Steva Jobse (který doma také mám), nikde na první pohled nebyla vidět.

Nakonec vypomohla paní prodavačka a knihu vytáhla z dolní police, kde jsem předtím hledal.

Pokud se jedná o Bestseller, asi by měl být na očích a ne schován tam, kde jej uvidí jen malé děti – ty si knihu ale nekoupí 🙂

Cena

A to nejlepší nakonec, i když je cena v kamenné prodejně 699 kč, tento víkend je v Knihy Dobrovský na vše sleva 20% (pro členy klubu) a tak mě vyšla pouze na 560kč.

To už je skoro stejně jako E-book, který vám ale nenabídne takový zážitek, jako když vidíte a držíte tuto „bibli“ každého freelancera a volnonožce.

Na 1.máje je v Knihy Dobrovský sleva 20% pro všechny !!!!!


Jdu se pustit do čtení, za měsíc, až ji dočtu, bych rád napsal recenzi a doporučení pro další potencionální kupce, kteří stále s nákupem váhají.

Související: